SCP-2329 - …але нікого немає вдома

Ця стаття є перекладом.


рейтинг: 0+x
scp-apartment.png

Фойє SCP-2329, станом на 3 жовтня, 1914. Записи показують, що у момент, коли було зроблено фото, у комнаті знаходилось четверо співробітників Фонду - кожний у кожному кріслі.

Об'єкт №: SCP-2329

Клас об'єкта: Безпечний

Особливі умови зберігання: SCP-2329 слід містити у Тимчасової Зони 27-2329; коли дослідів не проводиться, всі входи до SCP-2329, у тому числі вікна, повинні бути закрити щільними металевими пластинами. Фонд придбав декілька міських блоків навколо SCP-2329, і в периметрі цієї ділянки слід підтримувати режим безпеки (у тому числі встановити декілька точок спостереження та запобігати спробам вторгнення).

Опис: SCP-2329 - це шестиповерховий 60-кімнатний житловий будинок, який було взято на зберігання Фондом в 1908 році; див. Додаток 2329-b щодо додаткової інформації про обставини, пов'язані з початковим стримуванням. У будинку підтримуються всі функціональні можливості, які необхідні згідно з місцевими стандартами міськими органами влади, але з моменту початку зберігання у будинку не було зроблено ніяких інших змін.

Як зі своєю структурою, так і на зовнішній вигляд SCP-2329 дуже нагадує оточуючи його будівлі, а окремі індивідууми можуть вільно входити та виходити з дому. Проте всередині SCP-2329 вони витрачають будь-яку здатність усвідомлено сприймати будь-які інші розумні форми життя; таким чином, кожна людина всередині SCP-2329 демонструє ефективну невидимість для інших суб'єктів. Подібним чином, люди поза межами SCP-2329 втрачають можливість усвідомлено сприймати тих, хто знаходиться у SCP-2329 - при чому як під час прямого спостереження (наприклад, через вікно), так і під час непрямого (наприклад, через камери спостереження). Деяке сприйняття на рівні підсвідомості все ж таки залишається, оскільки індивіди, що входять в SCP-2329, докладають зусиль, щоб уникнути зіткнення один з іншим.

Цей ефект також поширюється на неживі об'єкти, які пов'язані і іншими індивідами (наприклад, на одяг або предмети, які він тримає у руках); якщо індивід кине об'єкт, який він тримав, то він перестане бути невидимими. У такому разі він буде сприйматись ні як такий, що раптово з'явився, а як такий, на яких спостерігачі до цього не звертали уваги. Ці ефекти також поширюються на всі сенсорні чуття, а не тільки на зір - досліди показали, що суб'єкти не можуть чути звуки, викликані іншими суб'єктами, запахи, які виділяють інші суб'єкти та відчувати один іншого на дотик навіть якщо змусити їх на фізичний контакт. Поза межами цього ефекту, особи, які входять до SCP-2329, зберігають повну вільну волю і свідомість, не рахуючи оманливого відчуття відсутності інших людей. Це підтверджується листами від колишніх орендаторів SCP-2329, що мешкали тут до втручання Фонду - багато з них скаржились на антисоціальний характер своїх сусідів.

Виключень у неможливості спостерігати якісь суб'єкти в межах SCP-2329 до цього часу не знайдено; зображення, отримані за допомогою спостерігання у інфрачервоному діапазоні не дозволяють помітити виділяєте суб'єктом тепло; так саме не допомагають і сенсори руху. До цього часу невідомо, чи пов'язано це з тим, що аномальна властивість SCP-2329 блокує всі спроби спостереження, або з тим, що всі ці засоби працюють власним чином, на який саме і реагує аномальна властивість. Як би там не було, спостерігачі ігнорують будб-які дані, що вказує на наявність розумного життя.

Додаток 2329-a: Витяг з протоколу експериментів

Експеримент 2329-7
Дата: ██-██-████
Хід експерименту: До двох суб'єктів були закріплені крокометри. яким було сказано стати на двох різних кінцях лінії довжиною 10 метрів, яка була намальована на підлозі SCP-2329, і пройти її з початку до кінці. Жоден суб'єкт не був проінформован про наявність іншого.
Результат: Обидва суб'єкти пройшли по лінії з початку до кінця, їх крокометри записали довжину дистанції в 10,2 метри, і обидва стверджували, що вони весь час залишались на лінії.

Експеримент 2329-16
Дата: ██-██-████
Хід експерименту: Суб'єкту було надано телевізор, і наказано увійти до SCP-2329 та включити його на програмі місцевих новин. Суб'єкта не повідомили стосовно аномальних властивостей SCP-2329.
Результат: Суб'єкт повідомив, що він бачив лише тільки серію порожніх кадрів, та чув лише фонову музику, і був дуже збентеженим цим.

Експеримент 2329-22
Дата: ██-██-████
Хід експерименту: Незабаром після модернізації системи безпеки, 30 суб'єктам було наказано увійти до ліфту SCP-2329, а потім спробувати піднятись завдяки йому на інший поверх.
Результат Нещодавно встановлені датчик ваги спрацював, та блокував переміщення ліфту на інший поверх. Це стало достатнім доказом того, що суб'єкти продовжують існувати у одному ж саме простору-часу, і лише ігнорують один іншого, та спростувало поперечне твердження д-ра Ворма про те, що під час входу до SCP-2329 суб'єкти входять до унікальних паралельних вимірів, та фактично не існують у нашому всесвіті.

Додаток 2329-b: Звіт про розтин трупу Артура Моргана Зіггмана

Тіло Артура Моргана Зігмана, віком 53 роки, було знайдено в коридорі поза його кімнати SCP-2329 21 серпня 1908 року. Інтерв'ю з орендодавцем будинку, який живе за межами будинку, та був абсолютно незнайомий з аномальним характером SCP-2329, виявив, що Зігман подавав численні скарги на шум практично на всіх інших орендаторів будинку. Остання така скарга була подана приблизно два роки тому назад, і з того часу про Зігмана не було нічого чути. На підставі листів та інтерв'ю з іншими орендаторами, було встановлено, що остання скарга Зігмана датується моментом приблизно за 6 місяців до того моменту, коли SCP-2329 почав проявляти свої аномальні властивості.

Фонд було повідомлено після того, як орендатори були розчаровані "незрозумілою" відмовою поліції займатись розслідуванням; інтерв'ю показали, що мешканці знайшли тіло майже точно в розрахований час смерті. Розтин трупу показав, що першою травмою Зігмана було розбите стегно, яке підходило до виїмки у сусідньої стіні. Було зроблено висновок, що Зігмана вдарив один з інших орендарів; причина, за якої він не зміг уникнути зіткнення з іншим орендарем, невідома. Інші його травми вказують, ударів зазнали різні області його тіла. Той факт, що він отримав всі ці травми в один і той же час, а саме приблизно в 7.00 вечора, коли мешканці повертались з роботи, вказує на те, що він, швидше за все, неодноразово отримав сильні удари тяжкими робочими чоботами, які носили його сусіди.

Якщо не зазначено інше, зміст цієї сторінки доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License