SCP-069-UA - Чугунный утюг (на русский)

Данная статья является переводом.


рейтинг: 0+x
iron069.jpg
Фотографія об'єкта

Об'єкт №: SCP-069-UA

Клас об'єкта: Евклід

Особливі умови зберігання: Об'єкт слід зберігати в камері зі звукоізолювальними стінами, висота стелі у якої повинна бути не менш 2 метрів, а довжина та ширина - не менш 10 метрів. Під час події AEX-069 забороняється включати будь-які музичні мелодії та чинити перешкоди для переміщення SCP-069-UA; також бажано зовсім уникати фізичного контакту з об'єктом.

Експерименти з приміщенням SCP-069-UA в закриті простори габаритами менш ніж 2 x 2 x 2 метра заборонені. Окрім як під час проведення стверджених експериментів, забороняється розміщувати будь-які предмети всередині SCP-069-UA, допускати вплив будь-яких музичних мелодій та потужних звуків на об'єкт, та блокувати можливість переміщення об’єкту.

Опис: SCP-069-UA - це праска на вугіллі, яка зроблена з чавуну, і має масу 5,1 кг. З лівого боку праски вигравірувано напис "дата випуску 1933" та герб Радянського Союзу. Вірогідно, саму праску дійсно було зроблено у той час; але, судячи з усього, аномальні властивості об'єкт набув пізніше.

Кожну добу в 17:00 має місце подія AEX-069, яка полягає у наступному. Спочатку об’єкт піднімається над поверхнею землі на висоту 50-150 сантиметрів. Далі, протягом наступних чотирьох хвилин об’єкт облітає довколишню місцевість за унікальною траєкторією. У разі, якщо в момент настання події AEX-069 об’єкт SCP-069-UA знаходиться в приміщенні, він буде рухатися в межах цього приміщення. При можливості відвідати сусідні кімнати об’єкт може облетіти до 25 приміщень.

Слід замітити, що об’єкт перешкоджає спробам обмежити його переміщення під час AEX-069. Так, експерименти продемонстрували, що якщо на початок AEX-069 об’єкт буде закріплено (наприклад, прив’язано за допомогою ланцюга), то з початком події SCP-069-UA робить різкі рухи, які ламають закріплення (у випадку ланцюга - приводять до розриву ланцюга). Верхньої межі на міцність кріплень, які може зруйнувати об'єкт, не знайдено. Також протягом події AEX-069 об’єкт намагається уникати перешкод; так, під час одного експерименту перед початком події AEX-069 в камеру з об’єктом було поміщено 10 скляних листів розміром 1 x 2 метри, і під час наступної AEX-069 об’єкт жодного разу не зіткнувся зі склом.

Також кожен раз під час настання події AEX-069 з об’єкту звучить мелодія, яка далі позначається як SCP-069-M-UA. Найчастіше SCP-069-M-UA є гімном Радянського Союзу, якому присвоєне позначення SCP-069-M1-UA. Крім того, якщо до моменту настання події AEX-069 SCP-069-UA буде заправлений вугіллям (або іншою горючою речовиною), то протягом події AEX-069 буде спостерігатися повне згоряння вугілля (або іншої речовини) з утворенням відповідної кількості диму і виділенням відповідної кількості теплоти. Згорання вугілля та багатого спектру паливних речовин відбувається повністю і без залишків золи. Заправка праски негорючою речовиною може призводити до різних результатів, які, очевидно, залежать від властивостей речовини.

Історія виявлення: Об’єкт був виявлений на складі занедбаного заводу, розташованого в Донецької області, [ДАНІ ВИДАЛЕНІ], закритого в 1991 році. Розслідування показало, що незадовго до закриття заводу на ньому безслідно зник [ПІБ СУБ'ЄКТА ВИДАЛЕНІ], у минулому зварювальник 5-го розряду, пізніше переведений працювати охоронцем на склад за станом здоров’я. Також суб’єкт був активним членом місцевого партійного осередку КПРС. Пізніше МОГ "Творці легенд" знайшла на сайті, присвяченому кріпіпастам, розповіді про праску, до якої "вселився привид". До розповідей додавались фотографії, на трьох з яких була відображена летюча праска, а також зняте на мобільний телефон відео з подією AEX-069. Первісний дослід фотографій показав, що вони скоріш всього не є підробкою. Також один з очевидців свідчив, що отримав перелом руки, коли спробував схопити об’єкт під час його переміщення по повітрю. Після чого об’єкт був успішно захоплений Фондом, а усі очевидці були оброблені амнезіаками. На сайті була розміщена дезінформація, покликана представити історію з "летючою праскою" як творчу вигадку.


Співробітники з рівнем допуску 2/069 та вище можуть ознайомитись з фрагментом протоколу експериментів, який поміщено до файлу E2-069:

Якщо не зазначено інше, зміст цієї сторінки доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License